درباره ما

شبکه جهانی حمایت و خدمات به SME ها

پارتنرهای اولیه این شرکت با اشتیاق شدید به دنیای کسب و کار، در سال ۲۰۰۴ شرکت مشاوره مدیریت Business Doctors را با هدف ارائه پشتیبانی و خدمات مشاوره کسب و کاری بصورت ویژه به صاحبان مشاغل کوچک و متوسط راه اندازی کردند. با تمرکز و نگاه به ارائه خدمتی که به کارآفرینانی که به دنبال رشد و گسترش کسب و کار خود هستند، ارزش افزوده ایجاد کند.

با شروع از بازار کسب و کارهای کوچک و متوسط شمال غربی انگلستان، این راه حل چند وجهی نوآورانه برای دستیابی به رشد کسب و کار مطرح شد و به زودی منجر به افتتاح چندین شعبه در سطح بین المللی شد، از جمله این شعب در بلژیک، بلغارستان، هند، جمهوری ایرلند، مالت، میانمار، پرتغال و آفریقای جنوبی و برخی دیگر نقاط میتوان اشاره کرد.

در Business Doctors، ما از خدمت عملیاتی رشد کسب‌وکار، همراه با ابزارهای مختلفی که در اختیار داریم، برای کمک به رشد استراتژی کسب‌وکار و ایجاد یک انتقال آرام برای دستیابی به بهترین نتایج کسب و کاری و مالی ممکن استفاده می‌کنیم. استمرار تا حصول نتیجه، متعهد بودن و تجربیات گذشته ما را به متخصصین در این زمینه بدل کرده است و به شرکت‌های متعددی در طیف گسترده‌ای از صنایع و حوزه های اقتصادی کمک کرده‌ایم تا به اهداف مورد نظر خود دست یابند. ما کمک میکنیم تا استراتژی کسب‌وکار به بهترین شکل متناسب با اهداف و نیازهای مشتریانمان طراحی شوند.

تخصص و تجربه ما متمرکز بر ارائه یک استراتژی کسب و کاری سفارشی سازی شده به صاحبان مشاغل است که می تواند به رشد و توسعه شرکت کمک کند و در نتیجه از مجموعه ای از مزایای دیگر نیز بهره مند شود. ما به شما کمک می کنیم تا بدون توجه به جایگاه فعلی یا اندازه کسب و کارتان به چشم انداز مطلوب کسب و کار خود برسید. هدف ما کمک به شما برای رشد پایدار کسب و کارتان در طول زمان است.

حالا ما بخش مهم دیگری به این شبکه جهانی اضافه کرده ایم و آنهم راه اندازی شبکه مشاوران مدیریت متخصص در حوزه کسب و کارهای کوچک و متوسط از صنایع گوناگون و با بهره گیری از متدلوژی ها و تجربیات شبکه جهانی ‌Business Doctors و خدمات رسانی مشاوران مدیریت توانای ایرانی از تخصصهای متنوع و سوابق ارزشمند و اثربخش و با همکاری در یک چهارچوب ساختارمند و منسجم و با تمرکز بر هدف رشد عملیاتی در کسب و کارهای کوچک و متوسط در ایران و خاورمیانه است.

اساسی ترین اصل برای رشد: تدوین استراتژی رشد برای کسب و کار

ما برخلاف خدمات سنتی مشاوره مدیریت و با بهره گیری از سال ها تجربه در ارزیابی ریسک، پیش بینی رشد و بهبود کسب و کار، و برنامه ریزی عملیاتی، اقدام به ارايه خدمت و پشتیبانی عملی برای غلبه بر چالش های مختلف مینماییم و در عین حال استراتژی شما را به گونه ای تدوین می کنیم که با موفقیت به اهداف خود دست یابید. رویکرد ما به معنای همراهی در ورود به لایه های درونی شرکت شما و ارائه توصیه های عملی در هر مرحله از راه است.

با ایجاد ش برنامه اجرایی که قابلیت عملی شدن داشته باشد، یک برنامه استراتژی کاربردی خواهید داشت که واقعیت عملیات شما را با اهداف تجاری که در ذهن دارید هماهنگ می‌کند. کارمندان شما با یک استراتژی روبرو خواهند بود که می توانند آن را درک کنند و شروع به پیروی از آن کنند، با اهداف مشخصی که مستقیما آنها را به حرکت رو به جلو و هموار کردن راه برای رشد کسب و کار فراهم میکند.